همیشه ترس وجود داره و این انکار ناپذیر هست همیشه همه ما میترسیم خب چیکار میشه کرد ایا راه حلی برای مقابله باهاش وجود داره به نظر من ما میتونیم ترس هامون رو کنترل کنیم میدونی من ته تاریکی رو دیدم شاید برای خودم اتفاق نیوفتاده اما دیدم در چشم دوستانم دیدم در چشم کسانی تاریکی رو دیدم که همیشه فکر میکردم شجاع ترین هستن یه سوال برای مقابله با ترس ها باید چیکار کرد باید حرکتی کرد اقدامی کرد یا اروم سر جامون وایسیم 

میدونی خسته شدم واقعا خسته شدم از نه شنیدن نمی دونم چه حکمتی توشه ولی می نویسم که سالها بعد اگر گذرم به ورق از تاریخ افتاد شاید حکمتش رو بفهمم ولی دست به هر کاری میزنم دست به اقدامی میزنم تهش به بی راهه ختم میشه تهش به یک نه بزرگ ختم میشه انگار به یک بم بست بزرگ رسیدم به ته کوچه ای که هیچ راهی برای گذر نداره همیشه توی این دو سال تلاش کردم یک راهکار جدید پیدا کنم یک راه برای عبور از بنبست های زندگیم اما اینبار فکر کنم این دیوار بزرگ هیچ راهی برای عبور برام نذاشته نمی دونم حقیقتا باید چیکار کنم برگردم یا بشینم فکر کنم ببینم راهی میتونم پیدا کنم برای عبور دیگه هیچ کمکی هم ندارم ههه انگیزمم داره تموم میشه انگار یک باطری که  به ته نیروی خودش رسیده میتونم بگم برای اولین بار هست به شدت احساس درماندگی میکنم چون دیگه تحمل جلو رفتن ندارم حتی به این فکر می کنم اگر از این دیوار گذشتم خب بعدش چی میشه نکنه پشت این دیوار یک دیوار غیر قابل نفوذ دیگه باشه نکنه اگر از این دیوار عبور کنم پشت این دیوار یک دیوار دیگه باشه و دیگه نه راه برگشت داشته باشم نه راه جلو رفتن برای همین هست میگم خسته شدم

احتمال ها همیشه خوب هستن پیش بینی ها همیشه تو رو یک قدم جلو نگه میداره اما بعضی پیش بینی ها بدجورررررر داغونت میکنه یعنی از درون موتلاشیت میکنه و این همون مفهوم ترس درونی هست که اگر این اتفاق بیوفته من چیکار کنم میدونی راه حل داره  اره حقیقتا راه حل داره راهش اینه که دنبال یک کار دیگه یک کار دیگه برای رسیدن به هدفت گرچه ممکنه تو رو دور کنه از هدف اصلیت تا مدتی ولی مثل یک راه مخفی جاده خاکی بلاخره مسیر رو دور میزنی و برمیگردی به مسیر اسفالت راهش رو بلدم 

ولی 

می ترسم میترسم اگر رفتم در جاده خاکی دیگه نتونم برگردم به جای اصلی عبور از یک ترس و وارد شدن به ترس دیگه شده کل زندگیمون ایا واقعا این زندگی که باید ادامه بدیم .

دیوار ,میشه ,عبور ,چیکار ,خسته ,راهی ,برای عبور ,دیگه باشه ,جاده خاکی ,راهی برای ,میشه انگار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معرفی کالا یاسین همه چی موجوده بینار مجله کافه پست وبی | وبگاه تفریحی موبایل دیجیتال مدیریت ساخت milad