ما انسان ها همیشه تلاش میکنیم بهترین مسیر رو برای رسیدن به هدفمون انتخاب کنیم اما گاهی ممکنه مسیر رو اشتباه بریم این درست نیست که بگیم داریم هدف غلطی رو دنبال میکنیم گاهی اوقات مسیر و راه رفتنمون به هدفمون اشتباه هست . تلاش میکنیم برسیم به هدفمون یه جمله ای نوشته شده بود که میگفت اگر در راه رسیدن به هدفت سختی زیادی رو داری تحمل می کنی پس داری راه رو درست میری حالا ممکنه خیلی ها با این جمله مخالف باشن اما من کاملا قبولش دارم اگر راهی رو انتخاب کنی برای رسیدن به هدفت و در اون راه سختی پیچ و خم بسیار نداشته باشه پس بدون  هدفت خیلی یکی از بی ارزش ترین هدف هات بوده که باید یک هدف بلند تر برای خودت درست کنی عموما سختی در رسیدن به هدف درسته

حالا من ته سختی هستم ته دشواری برای رسیدن به هدفم هدفم نه کار هست نه پول هست هدفم زندگیم هست عشق عشق به زندگی عشق به اینده گاهی وقت ها میام با خودم که تنها میشم فکر می کنم به همسرم به بچه هام به تمام اتفاقات خوب و بدی که قرار هست در اینده برام بیوفته میدونین زندگی خیلی جذابه از نظر من اینکه تصورش رو کنی با کسی که خیلیییییییییی دوستش داری با یک ماشین در میان جنگل ها حرکت می کنی و نم بارون صدای زیبای باد رعد و برق ها به سمت مقصدت در حال عبور هستی .

نوازش : نوازش میتونه به تو حس زندگی بده میتونه تو رو از سر جای خودت بلند کنه بودن یک نفر کنار که وقتی در عمیق ترین سیاه چاله تنهایی هست با دستاش تو رو نوازش کنه و بگه بلند شو چرا نشستی هی ببین دنیا رو پاشو و به تو امید بده خیلی جذابه . 

ما هر روز خدا داره نوازشمون میکنه کاری ندارم چقدرررررررررررررر می تونه از ما دور باشه پشت اون ستاره ها پشت اون منظومه شمسی باشه ولی نوازشش رو میشه حس کرد و من اون دست ها رو بارها دیدم نوازش خدا از نظر من باد هست وقتی کنار خیابون ایستادی وقتی داری قدم میزنی وقتی در کنار دریا هستی وقتیییییییی جایی هستی که خدا تو رو میتونه ببینه یک باد ملایم از کنار عبور میکنه یک نسیم خنک به صورتت میخوره و تو حسش میکنی انگار یکی توی قلبت بهت امید دوباره میده اره اون دست خداست از نظر من که داره بهت میگه پاشو به راهت ادامه بده من هستم 

نوشته : من تمام راه ها رو رفتم هر راهی که میشد بهش رسید هر راهی رو امتحان کردم اما هنوز در پله اول هستم کلا هر قدمی برای نزدیک شدن بیشتر برمیدارم بدتر دور تر میشم انگار نمیتونم بهش برسم و این منو خیلی داره عذاب میده با هر قدم من اون دور تر میشه ولی کاش خدا بخوات (هر غیر ممکنی ممکن میشود اگر خدا بخواهد ) کاش بتونم بهش نزدیک شم کاش

خیلی ,سختی ,داری ,نوازش ,هدفم ,زندگی ,برای رسیدن ,خیلی جذابه ,تلاش میکنیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

????آهو ???? پرده باز جامع ترین اطلاعات تخصصی پزشکی ایران و جهان دانلود رایگان فایل هیت فایل sevil_alroom@ سزایی